Tánciskolák

 

Jelenleg csak egy listát közlünk a tánciskolákról, de tervezzük, hogy továbbfejlesztjük a szolgáltatást úgy, hogy beszámolunk majd, hogy melyik tánciskolában, miket tanulhattok, mikor/hol vannak órák, kik a tanárok, stb…

Minden tánciskolát szerepeltetünk, aki foglalkozik salsa vagy valamilyen salsa közeli tánc oktatásával.

Bár a lenti listában a teljességre törekedtünk, lehetnek benne hibák, változások, hiányok. Amennyiben észrevételed van, várjuk azt a latinfo@latinfo.hu címre.

Utolsó frissítés: 2017.03.21.

 Név
Web
Facebook
After School http://afterschooldance.hu/  https://www.facebook.com/afterschooltanciskola
AKH Hobbitánc Klub http://www.akhtancklub.hu/
Bailando Tánc Stúdió  http://bailandotancstudio.hu/  https://www.facebook.com/bailandotancstudio
Bailar Tánciskola Szentendre http://www.bailar.hu
Broadway Dance Center ® Budapest http://tancstudio.hu https://www.facebook.com/BroadwayTancStudiohttps://www.facebook.com/broadway.dance.center.tancstudio
Belvárosi Tánciskola http://belvarositanciskola.hu/
Buena Vista Tánciskola http://www.tanctanar.hu/
Carmen Salsa Tánciskola http://www.carmen-dance.hu/ http://www.facebook.com/pages/Carmen-Salsa-Dance-School/169471536461763
Casanova Salsa Táncműhely http://casanovasalsa.weebly.com/
Champion Dance http://champion-dance.hu/
Chili Salsa http://www.chilisalsa.hu/ https://www.facebook.com/pages/Chili-Salsa-T%C3%A1ncst%C3%BAdi%C3%B3/297444613612852?fref=ts
Club Cubano – Pécs http://www.clubcubano.hu/ http://www.facebook.com/clubcubano
Cuba2 http://www.cuba2.hu http://www.facebook.com/Cuba2Tanciskola
DanceFormers Tánciskola www.danceformers.hu  www.facebook.com/danceformershungary
Dancing Queen Tánciskola http://www.dancingqueen.hu/
Danza Studio http://www.danza.hu/ http://www.facebook.com/pages/DANZA-STUDIO/183222486910
Dolce Dance http://www.dolce-dance.com/index.html https://www.facebook.com/dolce.dance.salsa.tanciskola/
Evidance4you http://www.evidance4you.hu/ https://www.facebook.com/evidance4you
Fenomén TáncStúdió http://www.fenomentse.hu  http://www.facebook.com/pages/Fenom%C3%A9n-Tse/115493271818861
Fortuna Tánc Egyesület www.fortunatsk.hu www.facebook.com/FortunaTancEgyesulet?ref=hl
Fuego De La Salsa Tánccsoport http://fuego.hu https://www.facebook.com/pages/Fuego-De-La-Salsa-Dance-Company-LAKI-D%C3%93RI/169230363125526
Goldance http://goldance.hu/ https://www.facebook.com/goldancetancsuli/
Harmónia Táncklub http://www.harmoniatancklub.hu/ https://www.facebook.com/HarmoniaTancklubBudapest/
iDance Studio http://www.idancestudio.hu https://www.facebook.com/pages/iDance-Studio/634497436563168?fref=ts
Karibi Tánc Klub www.karibitancklub.hu https://www.facebook.com/pages/Karibi-T%C3%A1nc-Klub/106551879406607
Kizomba Club Hungary www.kizombaclub.hu https://www.facebook.com/groups/kizomba.hu/
Lala Salsa http://www.lalasalsa.hu/
LatiNívó Salsa Klub http://www.latinivo.hu https://www.facebook.com/latinivosalsanagykanizsa
Mirávos Tánc Stúdió http://www.miravostanc.hu/salsa/
Mozdulatművészeti Stúdió http://www.mozdulatmuveszet.hu/studio http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=154513234881
Napfény Táncstúdió http://www.napfenytorna.hu/index.html
Oktogon Tánc Centrum http://www.tanciskola.hu/ https://www.facebook.com/tanciskola.hu
Oyemaya Salsa Fusion http://oyemaya.hu/
Party Dance Tánciskola http://www.partydance.hu/
Peter & Lili Bachata Sensual  http://fb.com/peterandlili
Pharaoh Stúdió http://www.pharaohstudio.hu/ http://www.facebook.com/profile.php?id=100001248998588&ref=ts#!/profile.php?id=100001422383145
ReggaetonDance.hu http://reggaetondance.hu/ http://www.facebook.com/profile.php?id=100001000361140&sk=info
Ritmo de la luna http://www.ritmodelaluna.hu/ https://www.facebook.com/aholdritmusa/
RonaldoDance Tánciskola http://www.ronaldodance.hu http://www.facebook.com/#!/pages/RonaldoDance/111838582234254
Royal Dance Studio http://royaldance.hu/ https://www.facebook.com/royaldance.hu/
Salsa Caballeros http://www.salsacaballeros.hu/ https://www.facebook.com/SalsaCaballeros/
Salsa Candela http://www.salsacandela.hu/ https://www.facebook.com/salsacandela/
Salsa Club Hungary https://www.facebook.com/salsaclubhungary
Salsa Con Timba Tánciskola http://www.salsacontimba.hu/ https://www.facebook.com/salsacontimba?ref=ts
Salsa Cubanismo http://www.salsacubanismo.com/ https://www.facebook.com/pages/Salsa-Cubanismo-T%C3%A1nciskola/396878363708609
Salsa Diabolica www.salsadiabolica.hu https://www.facebook.com/salsadiabolica?ref=hl
Salsa Fuerte http://www.salsafuerte.hu/ http://www.facebook.com/salsa.fuerte.tanciskola
Salsa La Cubana http://www.salsalacubana.hu/ https://www.facebook.com/pages/Salsa-La-Cubana-Academy-of-Cuban-Dances/253208534737573?sk=wall
Salsa Levi ® – Salsa és Mambó Világbajnok http://salsa-levi.hu https://www.facebook.com/salsalewihttps://www.facebook.com/broadwaydancecenterbudapest
Salsa Mojito http://www.salsamojito.hu/ https://www.facebook.com/Salsa-Mojito-T%C3%A1nciskola-128590890520132/
Salsa Pantera http://www.salsapantera.hu/Nyitolap.html https://www.facebook.com/SalsaPantera/
Salsa Revolution http://salsarevolution.hu/ https://www.facebook.com/salsarevolutionbudapest
Salsa Siófok http://www.salsasiofok.hu http://www.facebook.com/escueladesalsa.siofok
Salsa Tropical Tánciskola http://www.salsatropical.hu/ https://www.facebook.com/SalsaTropicalTanciskola
SalsaMania http://salsabudapest.hu/ https://www.facebook.com/Salsamania.hu/
SalsAmor tánciskola – megszűnt https://www.facebook.com/tanciskola
T-klub fitness és tánciskola http://www.tklubtanciskola.hu/index.htm
Tánckoktél Tánciskola http://www.tanckoktel.hu/
Táncláz Tánciskola http://tanclaz.hu/ https://www.facebook.com/TanclazTanciskola
TÍLIA Tánc- és Mozgásstúdió http://www.tiliastudio.hu/hu https://www.facebook.com/TiliaStudio

Hozzászólások